Media

Niezależny kandydat na senatora prof. Krzysztof Gutkowski w odpowiedzi na tysiące listów z poparciem (VIDEO)

Image

We wtorek 10 października, na pięć dni przed wyborami do Sejmu i Sentu 2023 r. odbyła się konferencja prasowa prof. Krzysztofa Gutkowskiego. Profesor K. Gutkowski (w tych jak sam mówi, najważniejszych wyborach po 1989 r. dla Polski), startuje jako niezależny kandydat do Senatu RP z okregu 56 (Rzeszów, Łańcut). Fenomen kandydatury Profesora, oparty jest na, oddolnym ruchu społecznym (głównie pacjentów, i różnego rodzaju środowisk naukowców, lekarzy itp.), oraz doświadczeniu w zakresie nie tylko medycyny specjalistycznej czy nauki, ale także umiejętności, i kompetencji z zakresu zarządzania. W konferencji prasowej wzięli udział również członkowie komitetu wyborczego profesora, Bogusława Wybraniec oraz dr. Paweł Hydzik.

Podczas konferencji zapytaliśmy prof. Krzysztofa Gutkowskiego o szczegóły dotyczące treści e-maili, i listów od wyborców.

– To co mnie bardzo pozytywnie zaskakuje to fakt, że jednak społeczeństwo interesuje się polityką. Mój program wyborczy, który jest zawarty w postaci głównych ramowych tez (znajduję się na stronie internetowej dla przypomnienia www.krzysztofgutkowski.pl) był bardzo dokładnie przeanalizowany. Większość listów, które zawierały wsparcie i poparcie odnosiły się do podzielenia mojego zdania, że to są priorytety. – mówił prof. Krzysztof Gutkowski 

Zachęcamy Państwa do obejrzenia całego materiału video.

Źródło: www.rzeszow24.pl

Zobacz również

KOMITET HONOROWY WSPARCIA PROFESORA KRZYSZTOFA GUTKOWSKIEGO
Image

Komitet Wyborczy Wyborców
Profesora Krzysztofa Gutkowskiego

Adres:
ul. Herbowa 238
35-317 Rzeszów

Menu