Informacje i aktualności

Prof. Krzysztof Gutkowski, niezależny kandydat do Senatu, o służbie zdrowia.

Image
Profesor Krzysztof Gutkowski, niezależny kandydat do Senatu, przedstawił dziś w Rzeszowie najważniejsze punkty swojego programu wyborczego dotyczące służby zdrowia. Dziękował za wszystkie głosy poparcia i podkreślał, że tylko niezależność gwarantuje zmianę w polskiej polityce.

„W trosce o Twoje zdrowie” – to główne hasło kampanii profesora Krzysztofa Gutkowskiego, który startuje do senatu z okręgu 56. obejmującego Rzeszów, Łańcut oraz powiaty rzeszowski i łańcucki. Gutkowski, który jest lekarzem, podkreślał, że konieczne jest nie tylko zwiększenie nakładów na służbę zdrowia i oddłużenie szpitali, ale też rozwój i dofinansowanie onkologii, psychiatrii dziecięcej, geriatrii, rehabilitacji oraz opiekunów osób niepełnosprawnych.

Profesor Krzysztof Gutkowski podkreślał, że poza wsparciem ochrony zdrowia ważny jest także rozwój edukacji, który zachęci młodych ludzi do pozostania w Polsce. Dodał, że tylko niezależność gwarantuje, że polityka może ulec zmianie, a jego niezależna kandydatura - jak mówił - powinna być przykładem na zbliżające się wybory samorządowe i prezydenckie.

Źródło:
Aktualności TVP Rzeszów

Zobacz również

KOMITET HONOROWY WSPARCIA PROFESORA KRZYSZTOFA GUTKOWSKIEGO
Image

Komitet Wyborczy Wyborców
Profesora Krzysztofa Gutkowskiego

Adres:
ul. Herbowa 238
35-317 Rzeszów

Menu